Ing. Kamil Pardík

Kontakty
724011362
kamil@romanek-partneri.cz
Sociální sítě

Na začátku jsem svou profesní dráhu odstartoval po VŠ v oboru farmaceutického průmyslu, a to v oblasti obchodu a prodeje. Během let jsem prošel vývojem od farmaceutického reprezentanta přes Team Leadera až k pozici Country Managera. Byly to neocenitelné zkušenosti jak z hlediska obchodu tak vedení lidí.

Vždycky jsem chtěl mít rozmanitý život , takže jsem udělal změnu a přešel jsem do „živějšího oboru“ – food retail – tvrdá, rychlá škola, která mě mnohému dalšímu naučila a doplnila předchozí zkušenosti a dovednosti. Také jsem pracoval několik let v zahraničí a své obchodní dovednosti prověřil v oboru IT (B2B). A nemohu zapomenout na zajímavou etapu přímého prodeje (B2C), kde prostě nic neokecáte

A teď jsem tady – v realitním byznysu a mám jeden hlavní pocit - Konečně.

Působím pod profesionální a renomovanou značkou Románek a partneři a s velkým nadšením a zároveň pokorou se připojím k jejím hodnotám – profesionalita, inovativní přístup, neustálé vzdělávání, energie, perfektní propagace, cílený moderní MKT, budování dlouhodobých vztahů, klient vždy na prvním místě, apod. Je toho tolik… A to je to, co mě oslovuje a chci to nejen plnit, ale hlavně dál společně rozvíjet a budovat!

Mám plno energie a profesionální zázemí, které je zárukou té nejvyšší kvality nabízených služeb!

Těším se, že se brzy uvidíme!


PRONAJATO

PRONAJATO - Designový byt 2+kk se zasklenou lodžií, 77 m2, ul. Zvěřinova, Praha-Strašnice

30.000 Kč
Dispozice: 2+kk
Užitná plocha: 77 m²
PRONAJATO

PRONAJATO - Elegantní byt 2+kk s lodžií, 65 m2, ul. Zakšínská, Praha 9 - Střížkov

25.000 Kč
Dispozice: 2+kk
Užitná plocha: 65 m²
PRONAJATO

PRONAJATO - Byt 3+1, 2 lodžie, 84 m2, ul. Vokovická, Praha 6 - Vokovice

22.000 Kč
Dispozice: 3+1
Užitná plocha: 84 m²