PRODÁNO – Chata v ráji, prodej, pozemek 345m2, ul.K Osadce, Babice u Říčan

2.350.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Babice u Říčan
 • Ulice: K Osadce
 • Dispozice: 2+1
 • Užitná plocha: 54 m²

Podrobnosti

Chata v ráji !


Pokud chcete zažít opravdový relax, v atraktivní lokalitě s blízkostí přírody, na výjimečném místě, pak nesmíte váhat ani chvilku.


V Babicích u Říčan, osada Hujara, ulice K Osadce, mám pro Vás k prodeji chatu, stojící na zastavěné ploše 49m2 a vlastním oploceném pozemku o rozloze 345m2. Dřevěná montovaná rekreační chata s omítkou a podezdívkou s dispozicí 2+1 má navíc plně krytou a prosklenou verandu.
Chata v romantickém prostředí je částečně podsklepena a sestává z jednoho nadzemního podlaží a podkroví. Najdete tu kromě prosklené verandy také koupelnu s wc a sprchovým koutem, menší kuchyň, větší obývací pokoj s kamny na pevná paliva a ložnici.


Potěší Vás zavedená elektřina 220 a 380V a voda čerpaná z vlastního vrtu. Bojler na ohřev vody a akumulační nádrž na vodu jsou umístěny ve sklepě. K chatě přiléhají dvě kůlny.


Pozemek je oplocen, vstup je zajištěn vlastní brankou a vjezdovou bránou pro auta.
K chatě se dostanete pohodlně po příjezdové cestě, parkovat můžete na vlastním pozemku v těsné blízkosti objektu.


A navíc je to tady opravdový ráj. V okolí příroda, množství zeleně, lesy, rybník, a to vše 30 minut jízdy autem z centra Prahy. Babice u Říčan jsou moderní a rozvíjející se obec s dostupnou občanskou vybaveností. Restaurace, kavárna , obchod, moderní sportovní areál, autobusová zastávka, to vše v nedaleké blízkosti Vaší chaty.
Chata je vhodná, vzhledem ke své poloze, nejen pro víkendový odpočinek, ale po úpravách či rekonstrukci také jako místo trvalého bydliště pro ty , co touží po úniku z velkoměsta.


Tohle prostě stojí za to vidět. Skvělá příležitost, přijďte se podívat osobně! Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Cena: 2.350.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě