NA PRODEJ – Rodinný penzion s rozsáhlými pozemky v srdci Beskyd, 36 357m2

14.998.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: NA PRODEJ
 • Město : Hutisko-Solanec
 • Dispozice: Více, než 6+1
 • Užitná plocha: 795 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Celkem 32 lůžek a 11 pokojů
 • Pozemky o celkové rozloze přes 36 tisíc m2

Podrobnosti

Pokud hledáte možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti a příroda nebo chcete výborně investovat, tak jste tady správně. V srdci Beskyd na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní byznys podle svých představ na vlastních rozsáhlých pozemcích.


Vítejte v nádherném prostředí Valašska, 3 km od centra Rožnova pod Radhoštěm. Mám tady pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po podnikání, investice, nadšení, chuť a energie a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v Solanci pod Soláněm.


Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost.


Rodinný a pečlivě udržovaný penzion, zavedený a renomovaný objekt s rozsáhlými pozemky o celkové rozloze přes 36 tisíc m2 nabídne široké využití ubytování, rekreace, oslavy, školení, teambuildingové firemní akce nebo romantické svatby v nádherném prostředí. Místo, na kterém můžete podnikat a zároveń vybudovat domov pro Vás a vaši rodinu.


Penzion ve třech podlažích a ve dvou budovách budoucímu majiteli nabídne užitnou plochu celkem 795m2 v celkem 32 lůžkách a 11-ti pokojích, restauraci, jídelnu, bar, venkovní terasy, kuchyni s veškerým zázemím a vybavením nebo spoustu úložných a skladovacích prostor. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.


V podkroví hlavní budovy je pro vás pak připraven dostatečně prostorný byt 3+1 s krásnou terasou a výhledem do okolí, výhledem na lesy, výhledem na obrovský kus vlastní půdy, kde můžete vytvořit cokoliv vás napadne. Možnost sledovat západ slunce denně z vlastního bytu stojí zato.


Těžko byste hledali v této lokalitě lepší místo. Absolutní svoboda, volnost a soukromí. Sportovní vyžití je samozřejmostí, k areálu patří samostatné hřiště na různé sporty nebo si užijete běh, cykloturistiku, či procházky nádhernou krajinou bez nutnosti vyhýbat se rušným místům nebo přejíždět silnice. V zimě ideální destinace pro nadšené lyžaře.


Cihlová budova penzionu i vedlejšího objektu jsou celoročně přístupné po asfaltové komunikaci, celoročně udržované, vytápěné tuhými palivy. Parkování zajištěno. Prodej penzionu je včetně veškerého zařízení a vybavení.


V nejbližším okolí atraktivní koupaliště ( 1km), turistické trasy, lyžařské vleky, golfový areál. Penzion má své kouzlo pro hotelnictví , ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, například jako domov pro seniory či k přestavbě na bytové jednotky.
Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Všechny dokumenty

Sklep

Přízemí

1. Patro

2. Patro

Vedlejší budova

Cena: 14.998.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě