PRODÁNO – Rodinný dům a venkovské stavení, Dolní Nezly, Litoměřice, pozemek 715m2

2.650.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Dolní Nezly
 • Ulice: Dolní Nezly 19

Klíčové parametry nemovitosti

 • Nádherná lokalita 5 km od Litoměřic
 • Několik možností využití
 • Po kompletní rekonstrukci střechy a krovů
 • Pozemek 715 m2
 • Velkorysý prostor pro realizaci svých snů a ambicí
 • Venkovský rodinný dům. stodola. nádvoří. studna

Podrobnosti

Místo , kde se vám při první návštěvě zastaví dech. Místo, kde stojí zato vybudovat něco, co bude mít trvalou hodnotu. Místo, kde si budete připadat jako v pohádce.

Dolní Nezly jsou malá vesnice, část obce Liběšice, pár kilometrů západně od Litoměřic. 

A v této úžasné lokalitě je na prodej soubor nemovitostí, které mohou být Vaše. Na pozemcích o rozloze 715m2 najdete rodinný dům, nádvoří,  venkovské stavení ( stodolu ), zahradu, garáž nebo také sušárnu chmele, pec a studnu. Historická hodnota celého komplexu má nesmírnou hodnotu. Prostě srdeční záležitost. A současný majitel tady začal budovat něco, kde bude trávit volné chvíle s rodinou, kde bude relaxovat. A vy v tom teď můžete pokračovat. Tato nabídka ale není pro každého. Pokud si na to troufáte, čtěte dál. Stojí to za to.

Ta nejhorší černá práce je odvedena. 

Kompletní rekonstrukce střechy a krovů, rekonstrukce podlah v přízemí s provětráváním proti vlhkosti a tepelné izolace, odstranění slámových stropů, natažení kabeláže pro novou elektroinstalaci, nové střešní vikýře a jejich osazení plastovými okny, vyčištění nemovitosti, příprava na izolaci…a tak bych mohl pokračovat. Investovalo se zde již dost prostředků , ale především času, energie a úsilí. A to nesmí přijít vniveč. 

Podlahová plocha cihlového domu je velkorysá. Spojily se totiž dvě části domu- stará z 19.století a novější z roku 1932. Po rekonstrukci nabízí prostor více než 400m2 pro bydlení i více rodin. Přízemí a první patro tvoří několik místností, podkroví je připraveno na půdní vestavbu a bylo zamýšleno jako nadstandardní byt 3+kk o výměře přes 100m2.

Stodola svou plochou překonává samotný dům.

Možností nepřeberné množství, chce se tomu postavit čelem a mít ten správný cíl. Pro milovníky zachování tradic ještě zmíním sušárnu chmele nebo pec na chleba.

Nabízí se vše využít jako venkovské bydlení, víkendové sídlo nebo prostor pro podnikání.

Odvážným štěstí přeje. 

K tomu si přidejte procházky, sport, relax, pohodu. Centrum vesnice tvoří historický kostelík a nádherné roubené domky. A do velkého města to máte coby kamenem dohodil.

Tohle nemusí být jen sen.

Přijďte se podívat osobně a zamilujete se.

Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Cena: 2.650.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě