PRODÁNO – Byt 2+1, 85m2, ul. Rubešova, Praha 2 – Vinohrady

9.998.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Praha 2-Vinohrady
 • Ulice: Rubešova
 • Dispozice: 2+1
 • Užitná plocha: 85 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • 10 minut chůzí Václavské náměstí
 • Atraktivní lokalita
 • Po kompletní a nákladné rekonstrukci
 • Reprezentativní bydlení
 • Sklep 6.5 m2

Podrobnosti

Budu upřímný a rovnou ode mě uslyšíte, proč je tento byt jako dělaný právě pro Vás.


Praha 2- Vinohrady, v blízkosti Václavského náměstí, ale především po kompletní, velmi zdařilé a nákladné rekonstrukci za použití nadstandardních materiálů.


Je to luxusně řešená 2+1 ve 3.podlaží činžovního domu, což je sama o sobě geniální dispozice, protože vaříte a jíte v kuchyni s jídelnou, žijete v obývacím pokoji a odpočíváte v ložnici. Ale tady můžete tvořit dál, což Vám umožní velkorysá podlahová plocha 85m2. Po úpravě lze pohodlně změnit na praktičtější 3+kk nebo 3+1.


Teď tu na vás čeká architektem a majitelem vyladěný, vizuálně krásný byt, kde budete chodit po zrepasovaných dubových parketách včetně nového podlaží a izolace. V koupelně Vás zahřeje podlahové vytápění a výběrová italská dlažba, dostatek světla vám zajistí nová dřevěná okna s přípravou na elektrické rolety. Při rekonstrukci se nezapomnělo ani na dvoukřídlé dveře s moderním kováním, vestavěné skříně nebo na přípravu pro krb či kachlová kamna včetně revize.


Zcela nové jsou take rozvody elektroinstalace, vody, topení, radiátory a příprava pro inteligentní domácnost Loxone. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem Bosch.


K pohodlnému bydlení a komfortu tak chybí již jen kuchyňská linka, kterou je možné dodělat dle vašeho uvážení.


A nesmím zapomenout na výtah, který zatím v domě není. V plánu je rekonstrukce společných prostor a tam už na něj taky dojde řada.
Městský život na plné obrátky. Každý chce být v centru dění. Sport, zábava, restaurace, kavárny, obchody i metro, kterým se dostanete za pár minut do práce, ale i za přáteli a za zábavou. A to všechno máte hned u domu. Stanice metra Muzeum, Náměstí Míru a I.P. Pavlova – všude se dostanete pěšky a hlavně, za pár minut, prostě skvělá dopravní dostupnost.


K tomu všemu jako bonus získáte velký sklep 6,5m2 a podíl na společných pozemcích včetně vnitrobloku. Oceníte i nízké měsíční poplatky 2000 kč plus spotřeba elektrické energie.


Příjemné , reprezentativní bydlení v centru Prahy nebo výborná investiční příležitost. Po dokončení výstavby nového obchodně-administrativního centra, které bude stát místo původní budovy Transgasu, se jeho blízké okolí jistě stane ještě prestižnější.


Přijďte se podívat osobně, stojí to zato. Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Všechny dokumenty

Půdorys

Nízké měsíční náklady 2000 Kč + spotřeba elektřiny.
Cena: 9.998.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě