NA PRODEJ – Stavební pozemek 1 698 m2, Běštín, Okres Beroun

4.490.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: NA PRODEJ
 • Město : Běštín

Klíčové parametry nemovitosti

 • Atraktivní lokalita
 • Klidné místo
 • Plocha pozemku 1 698 m2
 • Přípojka elektřiny
 • V okolí plná občanská vybavenost

Podrobnosti

Nabízím vám ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 1698 m2 v klidné části obce Běštín, okres Beroun. Pozemek se nachází v malebném prostředí přírodního parku Hřebeny a je určen pro výstavbu rodinného domu. Má obdélníkový tvar, je rovinatý, ohraničen a uzavřen ze 3 stran drátěným plotem včetně brány. S pozemkem sousedí veřejná nově zpevněná komunikace.

V blízkosti jsou převážně samostatné rodinné domy s obytným podkrovím a charakteristickými sedlovými střechami. Sklon střech se pohybuje mezi 35° a 45°, a střešní krytina je tvořena střešní taškou nebo její imitací. Maximální zastavěnost pozemku je 35 %.

Pozemek disponuje elektrickou přípojkou (kapličkou) a vrtanou studnou. Vzhledem k absenci kanalizace je nutné zbudovat čističku vody. Tuto již upravenou vodu je možné následně odvádět trubkami pod příjezdovou cestou a vyvést ji na druhé straně pozemku do pole či louky.

K pozemku byla v minulosti vytvořena předprojektová příprava pro výstavbu rodinného domu, kterou jsme s dalšími dokumenty schopni na vyžádání poskytnout. Konkrétně se jedná o povolení k užívání pozemní komunikace a napojení na ni – zahrnující zbudování vjezdu na pozemek, stavbu ochranné jímky u vjezdu, kompletní elektrické zapojení, projekt neveřejné vrtané studny včetně souvisejících povolení pro využívání podzemních vod a také povolení od stavebních úřadů pro výše uvedené změny.

Občanská vybavenost v blízkém okolí zahrnuje školy, obchody, lékárny a další základní služby, které jsou dostupné jak v obci Běštín, tak i ve 12 km vzdálené Příbrami a 15 km vzdáleném Dobříši. Nejbližší nemocnice s porodnicí se nachází 12 km vzdálených Hořovicích. Díky strategickému umístění poblíž hlavních dopravních tepen je cestování z Běštína do Prahy pohodlné a rychlé.

Možností cestování do Prahy existuje několik, a to jak vlakem, tak i automobilem. Z hlediska silnic směrem do Prahy se nabízí hned několik variant: a) trasa přes silnici I/4 do Dobříše, která trvá zhruba 55 minut do centra, b) cesta přes E50 (Plzeňská – Točník, Žebrák) umožňuje příjezd do Prahy směrem na Ruzyni za 60 minut a do centra Prahy za 75 minut, c) alternativně je možné jet z Dobříše na Smíchovské nádraží, což zabere 38 minut. Dále je také možné dojet autem do Zadní Třebaně nebo Řevnic, kde lze nechat auto a pohodlně pokračovat vlakem do Prahy.

V okolí se nachází Plešivec, což jsou začínající Brdy, známé svými krásnými výhledy, pěší turistikou a možností houbaření. Trasy vedou křížem krážem brdskými lesy, kde si lze užít klid a odpočinek.

Hostomice pod Brdy nabízejí rozmanitou občanskou vybavenost a mají dokonce status města. Nachází se zde základní i mateřská škola. Vlaková zastávka v Hostomicích přes Zadní Třebaň umožňuje pohodlnou cestu vlakem až na Smíchovské nádraží. Další vlaková zastávka „Radouš“ umožňuje pohodlný přístup až k pozemku, což je výborné pro milovníky pěších výletů, turistiky a cykloturistiky.

Pokud máte zájem o bližší informace, nebo návštěvu místa, neváhejte mě kontaktovat. Lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi pomůžeme vyřídit.

Cena: 4.490.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

  Jan Šrubař

  Kontakty
  Sociální sítě


  zpracování osobních údajů (GDPR)