PRODÁNO – stavební pozemek 1003 m2, Přerov nad Labem

3.900.000Kč
testovani
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Město : Přerov nad Labem
  • Užitná plocha: 1003 m²

Podrobnosti

Hledáte bydlení a je pro vás varianta stavby nového rodinného domu řešení? Pak jste tady správně.


Přerov nad Labem je obec ve Středočeském kraji v okresu Nymburk. Nachází se třicet kilometrů na východ od Prahy, v trojúhelníku tvořeném městy Čelákovice, Lysá nad Labem a Český Brod.


V místní části Nový Přerov, na velmi atraktivním místě, o celkové rozloze 1003m2, je pro vás připraven stavební pozemek . Vynikající poloha rovinaté stavební parcely, jen malý kousek do přírody, v těsné blízkosti Přerovské hůry, Vás zaujme hned na první pohled.


Sítě k dispozici – elektřina, vodovod, podtlaková kanalizace a k tomu navíc vlastní zkolaudovaný vrt 25m s dostatkem užitkové vody. Plyn v dosahu. Pozemek o stavebně příznivých rozměrech je výborně dostupný z obecní asfaltové komunikace. Je oplocen, aktuálně disponuje ovocnými stormy a keři a podél pozemku vysázenou ostatní zelení.


Vynikající dopravní dostupnost, 20 min. autem Praha- Černý most. Poblíž zastávka autobusu a vlaky jezdí z Čelákovic nebo Lysé nad Labem.


V Přerově stojí renesanční zámek, kostel nebo opuštěný pivovar připomínající někdejší slavnou historii polabského chmelařství.

K turistickým lákadlům patří soukromé muzeum motocyklů a jízdních kol, ale hlavně nejstarší skanzen lidové architektury v českých zemích, jehož kořeny sahají až do roku 1895. Najdete zde vše co potřebujete k běžnému životu. Vyhlášené restaurace, školu, obchody, hřiště, lékaře. Sportovní vyžití cyklostezky, turistika, rybaření. Nedaleko Kersko, Labe.


Přijďte se podívat osobně! Brzy na viděnou.

Cena: 3.900.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

     Martin Románek

    Kontakty
    Sociální sítě