PRODÁNO – Rodinný dům 4+kk, 107m2, Babice u Říčan, Praha-východ

7.300.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Babice u Říčan
 • Ulice: Na Návsi
 • Dispozice: 4+kk
 • Užitná plocha: 107 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • 5 minut do města Říčany
 • Příroda a lesy
 • Přírodní jezírko
 • Zahrada s terasou a pergolou

Podrobnosti

Babice u Říčan.


Představte si jedno z nejvyhledávanějších míst v okrese Praha – východ, klidnou, žádanou a dobře dostupnou lokalitu, kde dominantou je okolní příroda a lesy, ale zároveň to máte v rozumné vzdálenosti do města, protože Říčany jsou jen 5 minut nedaleko.


Místo, kde si v létě můžete dát na terase dobrou kávu a večer posedět s přáteli u skleničky dobrého vína. Všechny tyto možnosti Vám nabízí dům 4+kk ( samostatná polovina dvojdomu ), ležící nedaleko centra obce v mírném svahu s fantastickým výhledem. Sice menší, ale zato skvěle dispozičně řešené bydlení s celkovou užitnou plochou 107m2, na pozemku o celkové rozloze 325m2, s vlastní zahradou, zahradním domkem a nádhernou terasou s pergolou. Venkovní dominantou je pak přírodním jezírko, které je v létě vhodné i ke koupání.


Ve spodním patře domu najdete vstupní prostor, obývací pokoj s jídelnou a moderní kuchyní. Vyladěnou část útulného bydlení doplňuje praktický krb. Koupelna se sprchovým koutem a krásná prosvětlená ložnice jsou samozřejmostí. V prvním patře objevíte dva velké samostatné pokoje a větší koupelnu s pohodlnou rohovou vanou. A to vše je navíc po velmi zdařilé rekonstrukci. Dům a pozemek je oplocený a vstup je řešen přes pozemek sousedícího domu.

Babice u Říčan jsou atraktivní lokalitou nejenom díky své poloze a místním rybníkem přímo v centru obce, ale i výbornou dopravní dostupností do Říčan ( vlak, bus) a 30min. do Prahy na nejbližší stanici metra (metro C – Chodov).


Místo, které nabízí mnoho možností pro aktivní život nebo i pro odpočinek nejen díky procházkám po okolních lesích. Nachází se zde restaurace, kavárna, potraviny, nový sportovní areál a hřiště s umělou trávou, tenisové kurty, školka, Open Gate school, ve výstavbě je nová základní škola.

Pokud chcete bydlet na čistém vzduchu a moderně a pohodlně, jste tady správně. Brzy na viděnou !

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Všechny dokumenty

První patro

Druhé patro

Cena: 7.300.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě