PRODÁNO – Menší rodinný dům 4+1 s velkým pozemkem 1905m2, ul.Pražská, Mníšek pod Brdy

6.250.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Mníšek pod Brdy
 • Ulice: Pražská
 • Dispozice: 4+1
 • Užitná plocha: 74 m²

Podrobnosti

Bydlet ve městě, které leží na úpatí Brdských lesů jen 27 km jihozápadně od Prahy? Chcete menší rodinný dům, víkendovou chatu nebo využití kouzla velké a nádherné zahrady s vzrostlými stromy? To vše pro Vás v Mníšku pod Brdy, okres Praha-západ, nabízím k prodeji. A sami si můžete vybrat, jak s touto zajímavou nemovitostí naložíte.


Menší , samostatně stojící zděný rodinný dům o dispozici 4+1 s celkovou podlahovou plochou 74m2, je vhodný k okamžitému bydlení, ale také nabízí možnosti postupné rekonstrukce a modernizace, která již před časem byla započata. Došlo k výměně oken za plastová, fasáda byla zateplena kontaktním zateplovací systémem, na jižní straně domu je vybudována nová přístavba se schodištěm do podkroví, kde máte možnost využít další dva pokoje pro vaše pohodlí.


Stávající dům má sedlovou střechu a krytinu z šindelů, je napojen na elektřinu a vodovod. Vytápění vlastním plynovým kotlem.


Dominantou celé nemovitosti je však pozemek o výměře 1905m2. Rovinatá parcela je vedena v územním plánu jako pozemek určený pro bydlení a lze ho rozdělit na dvě části a na odděleném pozemku případně vystavět další rodinný dům nebo jej po rozdělení využít jinak.


V Mníšku pod Brdy najdete kompletní občanskou vybavenost, obchody, služby, zdravotnická zařízení, poštu, základní a mateřská školu. Výhodou je take snadná a rychlá dopravní dostupnost do Prahy autem po dálnici (Smíchov 25 km – 20 min.), ale i MHD (BUS 320 a 321, na Smíchov 30 min.) nebo vlakem. Vynikající možnost sportovního a relaxačního vyžití, zejména turistika nebo cyklistika v nedalekých Brdech.


Tohle stojí zato vidět. Je to skvělá příležitost bydlet, dům využít pro víkendovou relaxaci nebo pozemek jako výbornou investici! Přijďte se podívat osobně! Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Všechny dokumenty

1.NP

2.NP

Cena: 6.250.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě