PRODÁNO – Rodinný dům 8+1, 255 m2, Mukařov – Žernovka, Ke Starému lisu

8.390.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Mukařov - Žernovka
 • Ulice: Ke starému lisu
 • Dispozice: 8+1
 • Užitná plocha: 255 m²

Podrobnosti

Pokud hledáte bydlení pro velkou rodinu, v atraktivní lokalitě v blízkosti přírody, v místě s velmi dobrou občanskou vybaveností, pak čtěte dál!

Takto zajímavý dům najdete v obci Mukařov-Žernovka, Praha-východ a věřte mi, je to opravdu bydlení, kam se budete rádi vracet domů.

Zateplená dřevostavba typu Okál s dispozicí 8+1, postavená na konci roku 1986, se zastavěnou plochou 117m2 na pozemku o celkové rozloze 1176m2 a užitnou plochou 255m2, nabízí bydlení , kterému nelze odolat.

Zajímavý a oplocený pozemek u domu umožňuje využití pro okrasnou zahradu, poskytuje dostatek místa na relax a také zaručuje prostor pro parkování.

V suterénu domu najdete kromě vstupu a předsíně také kotelnu ( elektrokotel v kombinaci s kotlem na tuhá paliva, 2 roky starý bojler na ohřev vody) a technickou místnost. Co Vás zaujme na první pohled, jsou vybudovaná sauna se sprchou (relax místnost) a klubovna ( hobby místnost ) s vlastním barem, krbem, plazmou a šipkovým koutem, kde perfektně dobijete baterky po náročném dni.

V první patře, kam se dostanete po dřevěných schodech, je srdce celého domu – světlý a prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon, na který navazuje plně vybavená kuchyňská linka s jídelním koutem. Praktická šatna, koupelna s vanou a další dva pokoje ( jeden jako ložnice ) jen umocňují opravdu velkou užitnou plochu domu. Druhé patro nabízí další dva velkorysé pokoje, koupelnu a spoustu půdních úložných prostor.

K domu náleží venkovní terasa, garáž pro 2 auta a zahradní domek. Dominantou zadní části zahrady je venkovní krytý bazén o rozměrech 10×5 metrů. Na pozemku máte k dispozici 2 vlastní studny, jedna pro pitnou vodu a druhá slouží jako zásobárna užitkové vody nejen pro velký bazén.

Velmi vyhledávaná lokalita s lesy a rybníky nabízí mnoho vyžití, jak pro turisty nebo take pro milovníky rekreačního sportu. V obci je dostatečná občanská vybavenost (Penny Market a další obchody, restaurace, pošta, lékárna, lékaři, zubaři, škola, školky atd.) i výborně fungující volnočasové kulturní centrum s mnoho kroužky pro děti i dospělé!

Dopravní dostupnost: Praha 21 km metro A i C, vlak Mnichovice i Říčany 8 km, Kostelec nad Černými lesy 8 km, vlak Úvaly 14 km. Autobusem a integrovanou dopravou pravidelné spoje.

Tohle prostě musíte vidět. Je to skvělá příležitost nejen k bydlení a já Vám rodinný dům rád ukážu při osobní prohlídce. Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Všechny dokumenty

1.PP

1.NP

2.NP

Cena: 8.390.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě