PRODÁNO – Vícepodlažní vila vhodná k bydlení nebo podnikání 420 m2, ul. Kabáty 4, Jílové u Prahy

16.490.000Kč
testovani
 • Stav nemovitosti: Prodáno
 • Město : Jílové u Prahy
 • Ulice: Kabáty 4
 • Dispozice: Více, než 6+1
 • Užitná plocha: 420 m²

Klíčové parametry nemovitosti

 • Atraktivní lokalita v blízkosti přírody
 • Dostatek parkovacích míst
 • Rozsáhlé pozemky 21 273 m2
 • Užitná plocha 420 m2
 • Vícepodlažní vila s možností podnikání a bydlení

Podrobnosti

Bydlení….Podnikání…

Nebo třeba podnikání s bydlením v blízkosti přírody a navíc rozsáhlými pozemky k tomu?

Královské město Jílové u Prahy leží  s více než 5 tisíci obyvateli v okrese Praha-západ. Ideální místo asi 20 km jižně od Prahy v kopcovité krajině 3 km od pravého břehu řeky Sázavy. 

Na západním okraji Hornopožárských lesů, v místní části Kabáty, mám pro Vás k prodeji třípodlažní repliku vily, ve které bydlel pražský bankéř Rudolf Schmauss. Dům byl postaven v roce 2013 a jeho kompletní užitná plocha činí 420m2. 

Přízemí: 164,1 m2

1.patro: 177,03 m2

Podkroví: 78,7 m2

Multifunkční vila má více možností využití a je jenom na Vás , jak s ní naložíte. Stačí se jen trochu zamyslet a splněný sen je na světě. Aktuálně je využívána jako školící centrum, kde se pořádají firemní akce, teambuildingy a jiné podobné aktivity. Čtyři velké místnosti ve dvou podlažích a kompletní moderní technické zázemí a vybavení jsou k tomu přizpůsobeny. V prvním patře je pak velmi zajímavým bonusem prostorná venkovní terasa o velikosti 78m2. 

Co však zcela jistě oceníte na případné koupi této nemovitosti, je v podkroví vily zcela nová bytová jednotka o dispozici 3+kk na podlahové ploše 70m2, kde můžete rovnou bydlet. A to už je určitě nad čím přemýšlet.

Součástí prodeje této atraktivní nemovitosti je navíc i soubor několika pozemků k různým účelům, kde po splnění určitých kritérií je menší část vhodná také k další výstavbě.

Sídlo firmy, dům s více bytovými jednotkami, soukromá škola nebo školka, vícegenerační bydlení, ordinace či velmi zajímavá investice. To vše se tady přímo nabízí.

Vila má prostě obrovský potenciál a je velmi dobře řešena. Fantastické klidné místo, dostatek parkovacích míst, příroda, čerstvý vzduch. Tady stojí zato podnikat nebo žít.

Jílové u Prahy je vyhledávaná lokalita s vynikající občanskou vybaveností. Sport, zábava, restaurace, obchody. Ať jste mladí nebo starší, možností je dost. 

Přijďte se přesvědčit osobně. Budu se těšit na osobní setkání. Brzy na viděnou.

Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Všechny dokumenty

1.patro

2.patro

3.patro

aaaa
Cena: 16.490.000Kč

Spočítej si rychle a zdarma nejvýhodnější hypotéku na www.hypo-portal.cz

Máš zájem o prohlídku? Napiš a domluvíme si termín

   Martin Románek

  Kontakty
  Sociální sítě